Projektowanie wnętrz

Przestrzeń do pracy (typowe biuro czy biuro w domu), kuchnie, sypialnie, pokoje dziecięce. Aranżacja wnętrza ze mną pozwoli Ci stworzyć miejsce, w którym po prostu będziesz czuć się dobrze. Przykładam szczególną wagę do rozwiązań nie tylko pięknych (zawsze pod kątem gustu klienta) ale również funkcjonalnych…

Nietypowe rozwiązania

Musisz zaaranżować kuchnię w przedpokoju bo mieszkasz w niewielkiej kawalerce? Masz nad aktywne dziecko, które potrzebuje wyjątkowego pokoju do zabawy i nauki? Poruszasz się na wózku i mieszkasz sam? Masz w rodzinie osobę niedowidzącą, która lubi gotować…

Meble ogrodowe i balkonowe

Lubisz odpocząć w zaciszu własnego ogrodu? Pracujesz latem na balkonie? Masz dużą rodzinę i lubicie grillować cały sezon? Proponuję praktyczne i oryginalne meble z europalet. Każde zamówienie jest indywidualne, gwarantuje więc wyjątkowość aranżacji Twojej przestrzeni przed domem

Etapy współpracy

Pierwszy kontakt

Mail, telefon, chat, formularz na mojej stronie. W ciągu 24h odpowiem aby dowiedzieć się czego oczekujesz, jakie masz wymagania i jaki może być zakres naszej współpracy.

Inwentaryzacja lub przesłanie pomiarów/projektu architektonicznego

W zależności od tego jaka odległość nas dzieli, mogę pracować zdalnie lub na miejscu w domu, biurze, które będziemy wspólnie aranżować. Na tym etapie każdy klient dostaje już umowę przedwstępną uwzględniającą różne opcje naszej współpracy. Potrzebujesz tylko projektu/wizualizacji? Zależy Ci na kosztorysie/wycenie wszystkich zaproponowanych przeze mnie mebli, elementów wyposażenia, sprzętów agd/rtv? Może niektóre meble zamówisz u mnie z gwarancją ich oryginalności i jakości? To wszystko będzie zawarte w naszej umowie przedwstępnej. Na tym etapie też pobieram uzgodnioną z klientem zaliczkę/zadatek.

Koncepcja

Przedstawienie pierwszej koncepcji, propozycji aranżacji i wstępnego projektu.

Projekt autorski

W zależności od zakresu usług, dostarczenie (mailem, osobiście lub innymi kanałami komunikacji) projektu wnętrza, mebli lub projektu z kosztorysem materiałów i elementów wyposażenia.

Finalizacja usługi lub kontynuacja z realizacją

Doradztwo w zakresie doboru materiałów, ekipy remontowej, dalszych usługodawców lub mój nadzór autorski nad realizacją projektu.

Dokumentacja poprojektowa

Bez względu na to czy realizacja dotyczyła samego projektu czy był to pełny zakres usług dekoratorskich wraz z remontem lub nadzorem prac remontowych, zawsze proszę umożliwienie wykonania zdjęć po zrealizowaniu projektu. Przede wszystkim buduję w ten sposób portfolio. Dodatkowo kontakt z Klientem po zakończonej współpracy daje mi informację zwrotną dotyczącą zastosowanych rozwiązań i umożliwia refleksję nad zakończonym projektem. Dzięki temu nieustannie podnoszę jakość usług oraz buduję zaufanie do mojej marki.