Projektowanie wnętrz Lublin

Przestrzeń do pracy (typowe biuro czy biuro w domu), kuchnie, sypialnie, pokoje dziecięce. Aranżacja wnętrza ze mną pozwoli Ci stworzyć miejsce, w którym po prostu będziesz czuć się dobrze. Przykładam szczególną wagę do rozwiązań nie tylko pięknych (zawsze pod kątem gustu klienta) ale również funkcjonalnych. Stosuję rozwiązania sprawdzone, ponadczasowe i zgodne ze sztuką projektowania wnętrz. Wychodzę z założenia, że każda przestrzeń powinna cieszyć oko użytkownika jednocześnie spełniając funkcje zgodne z jej przeznaczeniem. Najważniejsze jest takie zaaranżowanie przestrzeni żeby była estetyczna i praktyczna.

Projektowanie wnętrz Lublin

Projektowanie wnętrz Lublin – coraz więcej mieszkańców Lublina i okolic otwiera się na nowe style projektowania wnętrz. W związku z tym zaczynają interesować się nietypowymi rozwiązaniami, jak np. meble z palet na balkonie lub urządzanie mieszkania w duchu eko.

Chętnie projektuję wnętrza w Lublinie i okolicach w sposób oryginalny i zachwycający. Jestem projektantem wnętrz:

  • użytkowych: usługowych, komercyjnych,
  • biurowych,
  • mieszkalnych,
  • przestrzeni użyteczności publicznej,
  • innych.
Projektowanie wnętrz Lublin - Forrest Studio w Lublinie

Projektowanie wnętrz Lublin - online

Projektowanie wnętrz Lublin w formie online również należy do moich kompetencji. Dlatego, na życzenie klienta, możemy zorganizować spotkanie online. Zapewniam także porady aranżacyjne przez Internet. 

Projektowanie wnętrz online ma swoje wady i zalety. Do zalet należy szybka możliwość spotkania i wstępnej rozmowy na temat wnętrza oraz etapów projektowania. Ponadto warto też zwrócić uwagę, że daje to możliwość aranżacji wnętrza także dla osób, które mieszkają w dużej odległości od Lublina. Wyzwanie może stanowić stabilność łącza oraz jakość obrazu. Niemniej jednak taka usługa jest ważna i dobrze jest mieć ją w ofercie.

Współpracuję z klientami indywidualnymi oraz z firmami. Więcej o projektowaniu wnętrz online tutaj.

Projektant wnętrz cena

Koszt usługi projektowania wnętrz w Lublinie za każdym razem jest ustalany indywidualnie. Cena zależy między innymi od rodzaju i wielkości pomieszczenia, osobistych preferencji klienta, zakresu pracy, przeznaczenia wnętrza i stylu urządzania.

Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszystkie pytania, objaśnię zasady współpracy i razem ustalimy termin spotkania.

Projektowanie wnętrz Lublin - moje realizacje

Mam doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, biurowych i innych. Projektuję łazienki, sypialnie, pokoje dzienne i dziecięce, kuchnie i biura. Zobacz moje przykładowe realizacje.

Z moją pomocą będziesz mieć wnętrza, o jakich marzysz. Wspólnie stworzymy wnętrza w wybranym przez Ciebie stylu, nie tylko przyciągające spojrzenia, ale też funkcjonalne. Zaprojektuję wnętrze zgodne z Twoim gustem i takie, w którym po prostu będziesz się czuć dobrze i komfortowo. Dzięki temu zawsze chętnie nbędziesz w nim przebywać.

Umów się ze mną na konsultacje swojego wnętrza.

Projektowanie wnętrz Lublin - Forrest Studio Lublin - moje realizacje